צפו בסדרת המפץ הגדול בשדרות

סקירה כללית של סדרת המפץ הגדול

The Big Bang Theory הוא קומדיית טלוויזיה אמריקאית פופולרית ששודרה בין השנים 2007 ל-2019. נוצרה על ידי צ'אק לור וביל פראדי, התוכנית סובבת סביב קבוצה של מדענים מביכים מבחינה חברתית אך אינטליגנטים ביותר והאינטראקציות שלהם זה עם זה ועם העולם הסובב אותם. היא משלבת אלמנטים של קומדיה, רומנטיקה ותרבות גיקים, מה שהופך אותה לסדרה אהובה בקרב מגוון רחב של קהלים.


קו העלילה מתרכז בעיקר סביב שני שותפים לדירה, לאונרד הופשטדטר (בגילומו של ג'וני גלצקי) ושלדון קופר (בגילומו של ג'ים פרסונס), שהם פיזיקאים מבריקים העובדים באוניברסיטת קלטק. הם גרים מול שחקנית יפהפייה ושאפתנית בשם פני (בגילומה של קיילי קואוקו). האישיות החברתית של לאונרד ושלדון מתנגשת לעתים קרובות עם האופי היוצא יותר של פני, מה שמוביל למצבים הומוריסטיים.


בסדרת הטלוויזיה מופיעים גם הווארד וולוביץ' (בגילומו של סיימון הלברג), מהנדס תעופה וחלל, וראג'ש קוטרפאלי (בגילומו של קונל נייאר), אסטרופיזיקאי. יחד, ארבעת החברים יוצרים קבוצה מלוכדת עם אהבה משותפת לחוברות קומיקס, משחקי וידיאו, מדע בדיוני וכל מה שחנון. העיסוקים החנונים שלהם, הגינונים המוזרים והז'רגון המדעי מספקים חומר קומי בשפע לאורך הסדרה.


ככל שסדרת המפץ הגדול מתקדמת, חייהן של הדמויות מתפתחים, ומערכות היחסים שלהן זו עם זו מעמיקות. הסתבכויות רומנטיות, שאיפות קריירה וצמיחה אישית הם נושאים בולטים שנחקרו בסדרה. הצגתן של דמויות חוזרות כמו איימי פארה פאולר (בגילומה של מייים ביאליק), נוירוביולוגית, וברנדט רוסטנקובסקי-וולוביץ (בגילומה של מליסה ראוך), מיקרוביולוגית ואשתו של הווארד בסופו של דבר, מוסיפה עומק והומור נוספים לקאסט ההרכב.


סדרת הטלוויזיה של תיאוריית המפץ הגדול הייתה ידועה בכתיבה השנונה שלה, בהתייחסויות חכמים לתרבות הפופ ודמויות חביבות שהקהל גדל לאהוב במהלך שתים עשרה העונות שלה. הוא זכה לשבחי המבקרים וצבר מעריצים עצומים ברחבי העולם. הסדרה הסתיימה ב-2019, והותירה אחריה מורשת כאחד הסיטקומים 

המצליחים והמשפיעים ביותר של זמנה.

קישור לסדרת המפץ הגדול


צפו בסדרת הטלוויזיה של תיאוריית המפץ הגדול.

לחץ כאן

אם אתה רוצה לצפות בסדרת הטלוויזיה של תיאוריית המפץ הגדול ב-Sdarot TV, אנא לחץ על הקישור הזה כדי לקבל את הכתובת של אתר האינטרנט החדש של sdarot tv.

לחץ כאן


שחקנים בסדרת המפץ הגדול

 • ג'וני גלצקי בתפקיד לאונרד הופשטדר

 • ג'ים פרסונס בתפקיד שלדון קופר

 • קיילי קואוקו בתור פני

 • סיימון הלברג בתור הווארד וולוביץ

 • קונאל נאיאר בתור ראג'ש קוטרפאלי

 • חיים ביאליק בתפקיד איימי פארה פאולר

 • מליסה ראוך בתפקיד ברנדט רוסטנקובסקי-וולוביץ

 • שרה גילברט בתור לסלי וינקל

 • קווין זוסמן בתור סטיוארט בלום

 • ג'ון רוס בואי בתפקיד בארי קריפקה

ביקורות חיוביות על סדרת הטלוויזיה של המפץ הגדול מ-IMBD

 1. "תיאוריית המפץ הגדול היא פנינה מוחלטת של סיטקום. היא משלבת בצורה חלקה הומור אינטליגנטי, דמויות חביבות וקווי עלילה ניתנים לקשר כדי ליצור הצגה שגורמת לך לצחוק ולחזור לעוד. הכימיה בין חברי הקאסט היא מדהימה, והן שלהם. העיתוי הקומי הוא ללא דופי. הכתיבה השנונה וההתייחסויות החכמות לתרבות הפופ לעולם לא מצליחות לבדר. יתרה מכך, מתחת לצחוקים, התוכנית מתמודדת עם נושאים חשובים של חברות, אהבה וצמיחה אישית. זוהי קלאסיקה מודרנית שהותירה חותם בל יימחה בטלוויזיה ."

 2. "תיאוריית המפץ הגדול היא שילוב מענג של הומור חנון ורגעים לבביים. הכתיבה חדה, עם דיאלוג חכם שמציג את התעוזה האינטלקטואלית ואת הסרבול החברתי של הדמויות. צוות השחקנים מביא את משחק ה-A שלהם, ומספק ביצועים מצחיקים שמשאירים אותך בפנים תפרים. התוכנית מנווטת בצורה מבריקה את האיזון בין קומדיית סלפסטיק לבין רגעים רגשיים אמיתיים, בוחנת את הפגיעות של הדמויות ואת צמיחתן כאינדיבידואלים. זו חגיגה משמחת של חברות ותרבות חנונים שתגרום לך לצחוק בקול רם".

 3. "תיאוריית המפץ הגדול מצטיינת ביצירת דמויות חביבות וניתנות לקשר שהפכו לאיקוניות בעולם הטלוויזיה. לקאסט האנסמבל יש כימיה מדהימה ותזמון קומי ללא דופי, מה שמביא לחיים את הבדיחות הכתובות בחוכמה. היכולת של התוכנית להחדיר מושגים מדעיים עם ההומור ראוי לשבח, מה שהופך אותו לנגיש ומשעשע עבור חנונים ולא חנונים כאחד. הרגעים מחממי הלב ומערכות היחסים המתפתחות מעסיקים את הצופים לאורך כל הסדרה. למרות כמה צעדים מוטעים, המפץ הגדול נותר סיטקום מהנה מאוד שמספק הרבה צחוקים ."

ביקורות שליליות על סדרת הטלוויזיה המפץ הגדול מ-IMBD

 1. "תיאוריית המפץ הגדול התחילה חזק, אבל במהלך העונות, היא הפכה לחוזרת עד כדי כאב וצפויה. הבדיחות מסתמכות יותר מדי על סטריאוטיפים עייפים וקלישאות תרבות חנונים. הדמויות, בהתחלה חביבות, הפכו לקריקטורות של עצמן ושל הצמיחה שלהן. מרגישה עומדת. התוכנית מסתמכת לעתים קרובות על צחוקים זולים וחסרה את העומק שהיה לה פעם. אמנם יש עדיין רגעים מצחיקים מדי פעם, אבל ניכר שהסדרה איבדה את הקסם והניצוץ היצירתי שלה".

 2. "תיאוריית המפץ הגדול מסתמכת יותר מדי על סטריאוטיפים עייפים, ולעיתים קרובות מצמצמת את הדמויות שלה לקריקטורות חד-ממדיות. תיאורם של מדענים וחנונים, תוך שהוא מרענן בתחילה, חוזר על עצמו וחסר עומק. ההומור מרגיש לעתים קרובות מאולץ, מסתמך על פאנץ'-ליינים צפויים גאג'ים. התוכנית צוללת מדי פעם לטריטוריה ראויה להתכווצות, מסתמכת על צחוקים זולים ומסתמכת על אותם טרופים ישנים. עם צוות השחקנים המוכשר שלו, לתיאוריית המפץ הגדול היה פוטנציאל להיות יותר מסתם סיטקום פעיל , אבל למרבה הצער, הוא עומד בהבטחה".

 3. "תיאוריית המפץ הגדול היא סיטקום מוערך יתר על המידה שמנסה קשה מדי כדי להצחיק. הבדיחות נופלות לעתים קרובות, מסתמכות על פסי צחוק כדי לפצות על הומור חסר ברק. המוזרות של הדמויות הופכת במהירות למעייפת, והשימוש המתמיד בהתייחסויות לתרבות חנונים מרגיש מאולץ ומפרגן. ההסתמכות של התוכנית"

 

IsraTvInfo.com

מדריך מלא וקישור עבודה של שדרות TV, אתר הסטרימינג הפופולרי והמשעשע ביותר בישראל עם אוסף סדרות הטלוויזיה הגדול ביותר בשפה העברית

קישורים מהירים
קישורים פופולריים
מדיה חברתית
עקוב אחרינו
Languages
Israel - Hebrew(עִברִית) United States - English

© Isratvinfo.com. All Rights Reserved.

Designed by Feddy